w

Jak czyścić baterię łazienkową, aby była jak nowa przez wiele dni?

jak czyścić baterię łazienkową
alexandrumagurean, Getty Images Signature

Dziś podpowiem, jak czyścić baterię łazienkową przy pomocy pewnego środka. Dzięki niemu będzie idealnie się prezentować nawet przez kilka dni!

Lubię ten stan kiedy kończę piątkowe porządki i cały dom lśni czystością. Mogę wtedy spokojnie usiąść na kanapie z lampką winą i delektować się spokojnym wieczorem z najbliższymi. Niestety taki stan nie trwa długo. Już kolejnego dnia po śniadaniu, czy też wieczornej pięlęgnacji w łazience, pojawiają się pierwsze rysy na nieskazitelnym porządku.

I o ile wiadomo, że nasze domy i mieszkania to nie muzeum, dlatego to normalne, że po użytkowaniu konkretnych miejsc, będą widoczne tego skutki. To jednocześnie istnieją metody, dzięki którym będziesz mogła przedłużyć stan idealnej czystości.

Nie wierzysz? Przeczytaj ten artykuł do końca, a wszystko stanie się jasne!

Jak czyścić baterię łazienkową, aby nie osiadał na niej kamień przez wiele dni?

Po gruntownych porządkach weekendowych przez długi czas najbardziej irytował mnie fakt, że idealnie wypolerowana bateria łazienkowa już na drugi dzień wyglądała tak, jakby nie była czyszczona kilka dni.

No dosłownie była to syzyfowa praca. Ja latałam ze ściereczką i detergentem, szorując i polerując łazienkowy gadżet, a na drugi dzień to samo. Pierwsze plamy z osadu kamienia. A z biegiem czasu było tylko gorzej. Na szczęście w końcu znalazłam skuteczne rozwiązanie mojego problemu.

Z pomocą przyszła genialna @organizacjaprzestrzeni, która na Tik Tok’u podzieliła się swoim sprawdzonym patentem na idealnie czystą baterię łazienkową bez plam i osadów nawet przez kilka dni! W czym tkwi jej sekret?

Jak to działa?

Otóż wystarczy, że po wyczyszczeniu baterii łazienkowej, przetrzesz ją dodatkowo nabłyszczaczem do zmywarki i to wszystko. Nie wierzysz? Obejrzyj poniższe nagranie, a sama przekonasz się, że to naprawdę działa!

Produkt stosowany zwyczajowo do zmywarki sprawia, że na powierzchni czyszczonego kranu powstaje swego rodzaju bariera ochronna. Dzięki niej na baterii nie osiada kamień nawet przez kilka dni. Tym samym łazienkowy kran wygląda jak nowy przez dłuższy czas, a Ty nie musisz codziennie go czyścić. Czy to nie genialne?

 • Miniatura:
 • alexandrumagurean, Getty Images Signature

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Autor: Anna Nowak

   Ania to osoba z pasją do gotowania, która lubi eksperymentować w kuchni, poszukuje nowych smaków i inspiracji z różnych kultur kulinarnych, a następnie dzieli się nimi tutaj na coolinarny.pl, aby pomóc innym w przygotowaniu pysznych dań.
   Facebook / Twitter / Napisz do Ani