w

Wypij codziennie przed snem szklankę napoju odchudzającego, a efekty zobaczysz niebawem

Lex_Laputin, Getty Images

Istnieje wiele produktów spożywczych, które po wypiciu pomagają nam w walce z niechcianymi kilogramami. Oczywiście napój to tylko element w całym procesie odchudzania, jednak trzeba pamiętać, że bez diety redukcyjnej nie możemy osiągnąć wymarzonych efektów.

Chcesz zrzucić trochę zbędnych kilogramów? Dieta i ruch to podstawa udanej redukcji, ale przy tym można się wspomóc różnymi suplementami o działaniu odchudzającym. Jednym z nich będzie czerwona herbata!

Ten rodzaj herbaty jest mniej znany niż czarna i zielona, ale w dalszym ciągu łatwo ją zdobyć. Ma korzenny zapach i specyficzny smak. Z czasem stała się mniej popularna, lecz teraz przechodzi renesans, gdyż odkryto jej odchudzające działanie!

przed snem szklankę napoju
czerwona herbata/ fot. markueliasz, Getty Images

Szklanka napoju przed snem zdziała cuda

Czerwona herbata jest pełna enzymów i polifenoli, które wspomagają nasz układ trawienny. Zażycie dawki herbaty na noc pomoże uregulować metabolizm, który intensywnie pracuje także kiedy śpimy. Temperatura naszego ciała zostaje delikatnie podwyższona, a w tym czasie nasza tkanka tłuszczowa zostaje poddana redukcji.

Pozostałe zalety picia herbaty

Możesz pić czerwoną herbatę nie tylko wtedy, gdy chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów — ma ona o wiele więcej zastosowań. Jedna filiżanka herbaty dziennie redukuje ciśnienie, poprawia pamięć, regularne picie pomaga zapobiegać rozwoju nowotworów. Porcja napoju przed snem będzie działać dwojako, pomoże ze zdrowiem i zredukuje tkankę tłuszczową.

 • Miniatura:
 • Lex_Laputin, Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Autor: Ola Zając

   Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
   Napisz do Oli