Poznaj autorów tekstów, które pojawiają się na łamach naszego serwisu 😉

Awatar Anna Nowak

Anna Nowak

Ania to osoba z pasją do gotowania, która lubi eksperymentować w kuchni, poszukuje nowych smaków i inspiracji z różnych kultur kulinarnych, a następnie dzieli się nimi tutaj na coolinarny.pl, aby pomóc innym w przygotowaniu pysznych dań.

Kontakt: [email protected]

Awatar Ola Zając

Ola Zając

Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.

Kontakt: [email protected]

Awatar Weronika Stefańska

Weronika Stefańska

Weronika od zawsze pasjonuje się gotowaniem i eksperymentowaniem w kuchni. Jej wielką inspiracją są smaki kuchni azjatyckiej, a w wolnym czasie uwielbia jeździć na rowerze i odwiedzać restauracje z różnymi kuchniami.

Kontakt: [email protected]

Awatar Nadia Nowak

Nadia Nowak

Nadia to osoba kreatywna i eksperymentująca w kuchni, która ceni sobie dobre, naturalne i zdrowe produkty.

Kontakt: [email protected]

Awatar Izabela Leśniewska

Izabela Leśniewska

Jej specjalnością są tradycyjne polskie potrawy, które przedstawia w nowoczesnym ujęciu, a także międzynarodowe kuchnie, które odkrywa podczas swoich podróży.

Kontakt: [email protected]

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Prosimy o kontakt bezpośrednio z redakcją pod adresem [email protected]

Właścicielem portalu jest:

MUEVE Sp. z o.o. , ul. Warszawska 18b, 35-205 Rzeszów, NIP: 5170417954, REGON: 389480530, KRS: 0000912149 [email protected]