w

Ten produkt z kuchni pomoże odzyskać blask kanapie

produkt z kuchni
pixelshot

Już za moment dowiesz, się jak w szybki i prosty sposób wykorzystać pewien produkt z kuchni do wyczyszczenia kanapy. Bez całej masy środków chemicznych i długiego szorowania. Ta wiedza na pewno się przyda!

W każdej kuchni można znaleźć całą masę produktów, które na co dzień pomagają przygotować przepyszny posiłek dla całej rodziny. Jak się jednak okazuje, niektóre z nich pomogą również w skutecznym czyszczeniu domowych sprzętów. Jakie to środki i co można nimi wyczyścić? Tego wszystkiego dowiesz się już za moment!

Kanapa z Twojego salonu przesiąkła zapachami z kuchni? Pomimo wielu środków, nadal czujesz specyficzne aromaty? A może na jasnej kanapie pojawiły się plamy, które spędzają Ci sen z powiek? Możesz się ich skutecznie pozbyć, dzięki jednemu kuchennemu produktowi. Na pewno przechowujesz go w swojej kuchni.

Produkt z kuchni, który skutecznie odświeży wygląd i zapach kanapy

Zarówno w pozbyciu się nieprzyjemnego zapachu, jak i uporczywych plam na kanapie, pomoże zwykła soda oczyszczona. Jak się okazuje, jest ona zarówno świetnym pochłaniaczem zapachów, jak i pogromcą wszelkich plam.

A jeśli o plamach mowa, to z sodą oczyszczoną powinniśmy zacząć działać od razu po pojawieniu się zabrudzenia. Rozsyp sodę oczyszczoną na plamie i pozostaw na 30 minut. Po tym czasie dokładnie przetrzyj czyszczone miejsce przy pomocy nawilżonej ściereczki. I to wszystko! Plama powinna zniknąć!

Jeśli zaś chodzi o brzydkie zapachy – to posyp kanapę 2 łyżkami sody oczyszczonej. Możesz dodać do niej kilka kropel ulubionego olejku eterycznego, aby jego piękny zapach roznosił się po całym meblu. Natomiast soda oczyszczona skutecznie wchłonie brzydkie zapachy. Po 90 minutach dokładnie odkurz kanapę z kuchennego proszku i to wszystko.

Jak się okazuje, soda oczyszczona skrywa ogromny potencjał, który warto wykorzystywać na co dzień. Ja na pewno użyję jej m.in. do czyszczenia kanapy, a Ty?

Zobacz także: Domowy środek na lśniące szafki kuchenne. Zrobisz go w mig

 • Miniatura:
 • pixelshot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Autor: Anna Nowak

   Ania to osoba z pasją do gotowania, która lubi eksperymentować w kuchni, poszukuje nowych smaków i inspiracji z różnych kultur kulinarnych, a następnie dzieli się nimi tutaj na coolinarny.pl, aby pomóc innym w przygotowaniu pysznych dań.
   Facebook / Twitter / Napisz do Ani