w , ,

Jak ekspresowo odgrzać kilka sztuk mrożonej pizzy? Patent z TikTok’a nigdy nie zawodzi

Mrożona pizza nigdy nie zastąpi tej prosto z pieca, ale z pewnością jest szybszą opcją gdy brakuje nam czasu na posiłek. Część osób traktuje ją jak Guilty Pleasure, czyli mały grzeszek, który popełnia się z przyjemnością.

Odgrzanie jednej pizzy to nie problem, ale w przypadku większej liczby nie jesteśmy w stanie zmieścić ich na jednej blaszce. Nikt nie lubi czekać, zwłaszcza gdy jest głodny, więc z pomocą przybywa patent z Tik Tok’a!

TikTok to kopalnia pomysłów na to, jak ułatwić sobie życie. Czasami wręcz nie możemy uwierzyć, jak coś jest intuicyjne i proste, a zarazem nie wpadliśmy na to sami. Dzisiejszy trik polega na odpowiednim ułożeniu pizzy na blaszce.

Autorka filmiku dzieli placki pizzy na połówki i układa prostymi brzegami do brzegów blaszki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zmieścić dwie pizze na jednej blaszce. Zobacz, jakie to proste!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Jeden komentarz

    Autor: Ola Zając

    Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
    Napisz do Oli