w

Jak pozbyć się zbędnych kilogramów? Postaw na tę miksturę

Zastanawiasz się ciągle, jak pozbyć się zbędnych kilogramów? Masz dość bycia na restrykcyjnej diecie? Postaw na domowe rozwiązanie!

Walka z nadmiernymi kilogramami może stać się największym horrorem. Tym bardziej kiedy stawiamy na restrykcyjne diety, które w dłuższym okresie czasu mogą nam tak naprawdę zaszkodzić. I o ile ruch jest zdrowy, to jeśli katujemy się ponad siły, też powinniśmy się zatrzymać i zastanowić.

W walce o siebie powinniśmy kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Dużo się ruszajmy, pijmy odpowiednią ilość wody, odrzućmy śmieciowe przekąski i postawmy na zdrowe posiłki. Co jeszcze możemy zrobić? Codziennie zaczynać dzień od wypicia domowej mikstury. Składa się ona z produktów, które na pewno masz w swoim domu.

Jak pozbyć się zbędnych kilogramów przy pomocy domowej mikstury?

Aby wspomóc pracę naszych jelit, dobrze rozpocząć dzień od domowego napoju składającego się ze świeżej bazylii, cytryny oraz wody.

Najpierw wyciśnij sok z cytryny. Następnie przy pomocy widelca lub tłuczka, wydobądź soki z liści bazylii. Na koniec połącz w szklance przegotowaną wodę, kilka kropel soku z cytryny i z liści bazylii. Mieszankę przemieszaj i odstaw na 15 minut. Wypij na czczo zaraz po przebudzeniu.

Domowa mikstura na poprawę pracy jelit/źródło: Kemter, Getty Images Signature/Daria Shevtsova, Pexels/koi88, Getty Images

I to wszystko! W ten sposób zdrową i nieinwazyjną metodą wspomożesz pracę swoich jelit. W końcu będziesz odczuwać lekkość na żołądku. Oczywiście, zanim postanowisz pić codziennie domową miksturę, podobnie jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej i diety, wcześniej skonsultuj to ze swoim lekarzem lub dietetykiem.

Koniecznie daj mi znać, czy znałaś wcześniej ten przepis. A może stosujesz inne rozwiązania oparte na domowych miksturach?

Zobacz także: Jak pozbyć się oponki z brzucha? Ten napój Ci w tym pomoże

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Anna Nowak

      Ania to osoba z pasją do gotowania, która lubi eksperymentować w kuchni, poszukuje nowych smaków i inspiracji z różnych kultur kulinarnych, a następnie dzieli się nimi tutaj na coolinarny.pl, aby pomóc innym w przygotowaniu pysznych dań.
      Facebook / Twitter / Napisz do Ani