w

Pierwszego dnia miesiąca rozsyp tą przyprawę pod swoimi drzwiami, a przyciągniesz do swojego domu wiele dobrobytu

Źródło: Susannah Townsend, corelens

Cynamon to znana przyprawa stosowana w kuchni. Mało kto wie jednak o tym, że ta niepozorna przyprawa ma w sobie o wiele większą moc. Okazuje się, że cynamon w wielu wierzeniach stosowany jest na dobrobyt i jako składnik, który podobno przyciąga pieniądze…

Cynamon jest mocną i aromatyczną przyprawą stosowaną zarówno do podkręcenia słodkich wypieków, szczególnie tych bazujących na jabłkach i gruszkach, jak i do dodania smaku daniom wytrawnym. Ta przyprawa znana jest na całym świecie i w prawie wszystkich kulturach. Część z nich w cynamonie dopatruje się czegoś więcej, niż tylko smaku i zapachu…

Cynamon- rożne zastosowania

Cynamon używany jest nie tylko jako dodatek do dań i wypieków. W medycynie chińskiej, zwanej ajurwedą wykorzystuje się jego lecznicze właściwości. Cynamonem leczy się wiele dolegliwości zdrowotnych. W aromaterapii korzysta się z jego działania stymulującego i antyseptycznego podczas wykonywania zabiegów na ciało i twarz. Natomiast herbata cynamonowa znana jest jako pyszne lekarstwo na obniżenie cholesterolu LDL, zmniejszenie stanów zapalnych stawów i skóry, a także na odchudzanie. Jednak cynamon służy również do pewnego, małego znanego rytuału, który ma ściągnąć do naszego domu pomyślność i pieniądze.

Czy cynamon przyciąga pieniądze?

Wielu ludzi głęboko wierzy w to, że cynamon przyciąga do naszego życia dobrobyt. Dobrobyt rozumiany jako pieniądze, ale też jako równowaga duchowa i emocjonalna. Jak za pomocą cynamonu ściągnąć do naszego domu tyle pozytywnych łask? Wystarczy, że każdego pierwszego dnia miesiąca położysz 3 łyżeczki cynamonu na prawą dłoń i zbliżysz się do drzwi w swoim domu czy biurze mówiąc:

„Kiedy dmuchnę na ten cynamon, dobrobyt wejdzie do tego domu. Kiedy dmucham na cynamon, obfitość przychodzi i zostaje”

Następnie należy zdmuchnąć cynamon z dłoni tak aby rozprzestrzenił się na drzwi i podłogę i pozostawić na 24 godziny.

Jak jeszcze przyciągnąć dobrobyt do domu?

Innym sposobem przyciągnięcia pieniędzy i dobrobytu do życia jest wymieszanie grubej soli z cynamonem. Sól ochrania przed negatywną energią, a w połączeniu z przynoszącym obfitość cynamonem pozwala pozbyć się negatywnych czynników, które blokują dobrobyt w twoim domu. Sól z dodatkiem cynamonu wystarczy umieścić w każdym pomieszczeniu lub np. przy stole gdzie spożywacie wspólne posiłki. Możesz również umieścić cynamon wraz ze zmieloną miętą w czerwonym woreczku i nosić w portfelu.

,

  • Miniatura:
  • Źródło: Susannah Townsend, corelens

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Izabela Leśniewska

      Jej specjalnością są tradycyjne polskie potrawy, które przedstawia w nowoczesnym ujęciu, a także międzynarodowe kuchnie, które odkrywa podczas swoich podróży.