w

Brzydki zapach w lodówce? Pomogą dwa składniki

Źródło: pixelshot

Lodówka jest miejscem w którym przechowujemy przeróżne produkty spożywcze. Każdy z nich ma swój specyficzny zapach. Jeśli dodatkowo coś nam się zepsuje, a my nie usuniemy tego od razu, to jedno jest pewne, że zapach w lodówce nie będzie zachwycający. Na szczęście istnieje prosty patent, który sprawi, że w mig zneutralizujemy brzydki zapach w lodówce. Jaki to patent?

Oczywiście, kiedy w naszej lodówce pojawi się brzydki zapach oznacza to, że albo źle przechowujemy żywność, albo że coś się zepsuło. Pierwsze co powinniśmy zrobić to usunąć zepsute produkty i umyć lodówkę od środka. Niestety nie zawsze mamy czas na to, aby opróżniać całą zawartość lodówki i dokładnie ją sprzątać. Doskonale to rozumiemy. Dlatego też, dziś przychodzimy z patentem, który pozwoli nam poradzić sobie z zapachem do czasu gruntownego sprzątania.

Cytryna i goździki pomogą na brzydki zapach w lodówce

Cytryna to owoc o niesamowitych właściwościach. Poza tym, że jest pełna witamin i świetnie wspiera odporność, może służyć jako składnik wielu marynat, a także jako środek czyszczący. Cytryna ma jeszcze jedną ważną cechę, o której mało kto wie. Jeśli w cytrynę wbijemy niepozorne goździki uzyskamy świetny środek odświeżający i neutralizujący zapachy. I to właśnie cytryna z dodatkiem goździków pozwoli nam uporać się z brzydkimi zapachami w lodówce. Wystarczy, że świeżą cytrynę przekroimy na połówki i wbijemy w nią ok. 6-7 goździków. Tak przygotowaną cytrynę umieszczamy na półce w lodówce. I gotowe. Problem brzydkiego zapachu zniknie, a my zyskamy kilka dni zwłoki zanim wymyjemy lodówkę.

  • Miniatura:
  • Źródło: pixelshot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Izabela Leśniewska

      Jej specjalnością są tradycyjne polskie potrawy, które przedstawia w nowoczesnym ujęciu, a także międzynarodowe kuchnie, które odkrywa podczas swoich podróży.