w ,

Magda Gessler schudła 13 kg! Jej nowa dieta ma bardzo proste zasady

Zdrowa dieta to klucz do zachowania smukłej sylwetki. Oczywiście poza względami wizualnymi mamy bardzo wiele innych korzyści zdrowotnych. Wielu ludzi kojarzy słowo „dieta” jako katorżniczą drogę do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Jest to stereotyp, który ciągnie się za nami już wiele lat. Przykładem, że można zrzucić zbędne kilogramy, jest Magda Gessler, która w ostatnim czasie pozbyła się kilkunastu zbędnych kilogramów. Jesteś ciekawy, jak wyglądała jej dieta?

Magda Gessler schudła 13 kg — jak to zrobiła?

Sponsorowane

Dieta nie zawsze musi być spowodowana chęcią utraty wagi, można również wprowadzić zdrowe nawyki, by poprawić jakość spożywanych posiłków. Często rozpoczęcie diety sprawia, że poznajemy nowe smaki i produkty spożywcze. Efekty spożywana zdrowej żywności mogą nas bardzo zaskoczyć! Dowodem może być przemiana Magdy Gessler, która schudła i pochwaliła się zrzuceniem wagi na serwisie Instagram.

Gessler mówi wprost, że nie stosuje żadnych restrykcyjnych diet odchudzających, a jedynie spożywa mniej niż zwykle. Jedną z większych różnic jest stanowcze ograniczenie spożywania mięsa i dobre nawodnienie organizmu.

post z instagrama Magdy Gessler/ https://www.instagram.com/magdagessler_official/

Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy.

Wypowiada się Magda Gessler

Jej posiłki obfitują w warzywa w różnej formie — pieczone, gotowane i surowe. Dodatkowo zjada sporo ryb, które są znacznie zdrowsze od standardowego mięsa.

Sponsorowane
owoce i warzywa/ fot. canva

Magda zaznacza, że w ostatnim czasie jest bardzo zabiegana, co też wpływa na spadek wagi i można to określić terminem „diety cud”!

Chyba mój sposób na dietę cud to intensywna praca! Ciągle jestem w biegu, ale jednocześnie staram się nie zapominać o regularności w jedzeniu.

Magda Gessler

Zobacz również:

Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  2 komentarzy

   Autor: Ola Zając

   Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
   Napisz do Oli