w ,

Katarzyna Bosacka ostrzega przed tym produktem. Jak można „to” wypuścić na rynek?

Katarzyna Bosacka to królowa tropienia przekrętów wśród producentów żywności. Przedstawia najbrutalniejszą prawdę i nie boi się wyrażać swojej opinie na temat jakości produktów, które trafiają na sklepowe półki. Nawołuje do czytania składów i przymykaniu oka na słowa „Bio” czy „Fit”, gdyż najczęściej ma to mało wspólnego z daną ideologią.

Zdjęcie otrzymałam od oburzonej obserwatorki, która nie mogła uwierzyć, że takie produkty są sprzedawane w sklepie — pisze Katarzyna Bosacka.

Mowa tutaj o jogurcie naturalnym, a bardziej jego słabej podróbce, która z jogurtem na mało wspólnego.

Kolejny skandaliczny produkt od tego producenta – grzmi Katarzyna Bosacka.

katarzynabosacka/instagram.com

Czym jest to coś, co przypomina kubek jogurtu? Produktem jogurtopodobnym typu greckiego (…) W 86 proc. składa się z maślanki, w 10 proc. z tłuszczu palmowego, a reszta należy do odtłuszczonego mleka w proszku, skrobi, białka mleka i żywych kultur bakterii jogurtowych – wyjaśnia Katarzyna Bosacka.

Prawdziwy jogurt składa się z mleka, białek mleka i żywych kultur bakterii i czasami ze śmietanki. Coś takiego jak tłuszcz palmowy czy mleko w proszku jest niedopuszczalne w tym produkcie! Uważajcie na tego typu produkty, gdyż szata graficzna może mocno zmylić.

Internauci potwierdzają zdanie dziennikarki i głośno mówią o tym, że produkt nie powinien być dopuszczony do sprzedaży. Nie jest to jedyny taki produkt na sklepowych półkach, możemy znaleźć sery, które są wyrobem seropodobnym, a co w nich jest? Aż strach się dowiadywać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli