w ,

Drożyzna w sklepach przeraża. Katarzyna Bosacka pokazuje ceny

sklep spożywczy

Obecne ceny w sklepach są tak wysokie, że najkorzystniej byłoby przestać jeść, drożyzna atakuje z każdej strony. Jak sami wiemy, jest to niemożliwe, gdyż głód jest nieodzownym elementem życia i nie tak łatwo się go pozbyć. Katarzyna Bosacka zebrała informacje o popularnych produktach i ich cenach i postanowiła podzielić się wiadomościami z użytkownikami Instagrama.

wózek sklepowy/ker_vii/Canva
Sponsorowane

Drożyzna w sklepach zwala z nóg…

Katarzyna Bosacka od lat edukuje w kwestii zdrowego odżywiania. Na swoich mediach społecznościowych dodaje zdjęcia żywności, analizuje składy, a także ceny. Ostatnie posty to lista produktów, które znacznie podrożały. Cześć z nich to podstawowe produkty spożywcze, które dotychczas były w dość przystępnych cenach.

Po opublikowanym przeze mnie w tamtym tygodniu poście, dotyczącym szokująco wysokich cen niektórych produktów, otrzymałam od Was kolejne zdjęcia drożyzny… – zaznacza Katarzyna Bosacka w poście na Instagramie

Papier toaletowy, kawa czy majonez to produkty codziennego użytku, które każdy ma w swoim domu. Od jakiegoś czasu ich ceny kolosalnie wzrosły.

Zobaczcie tylko:

Dwie duże rolki ręcznika papierowego za 27,39 zł

400 g kaszy gryczanej za 10,99 zł

1 kg kawy ziarnistej za 75,99 zł

1 l mleka bez laktozy za 6,29 zł

700 ml majonezu za 15,99 zł

500 g kawy mielonej za 62,99 zł – informuje Katarzyna Bosacka na Instagramie

Sponsorowane
recznik papierowy/ foto: Katarzyna Bosacka/ Instagram
kawa ziarnista/ foto: Katarzyna Bosacka/ Instagram
majonez/ foto: Katarzyna Bosacka/Instagram

Post Katarzyny Bosackiej spotkał się z dużym zainteresowaniem. Ludzie chętnie wyrazili swoje opinie na ten temat, drożyzna dopada każdego z nas. Oto kilka z nich:

Półki grozy…

To jest jakiś błąd cenowy! Co za bzdury Pani publikuje?! Nigdzie takich cen nie widziałam.

No jak ktoś robi zakupy w spaar to znaczy że mu się powodzi jak byli pod brandem Piotr i Paweł to mieli średnio ceny wyższe o 50 % względem innych sklepów i teraz jest to samo … Ostatnio kupowałam duży majonez Winiary płaciłam coś koło 10 zł 🤷‍♀️ no ale ja nie robię zakupów w spaar bo nie mam na to kasy 🤷‍♀️

Sponsorowane

Ceny jak w Belgii tylko zarobki inne🤨

Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Jeden komentarz

   Autor: Ola Zając

   Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
   Napisz do Oli