w ,

Nowy program telewizyjny z Magdą Gessler!

Magda Gessler

Kto jak kto, ale Magda Gessler to znana postać w kulinarnym świecie. Restauratorka została rozsławiona przez swój program „Kuchenne Rewolucje” gdzie pomagała upadłym restauracjom stanąć na nogi. Jej postać jest bardzo kontrowersyjna, gdyż kobieta nigdy nie szczędziła słów wobec personelu i właścicieli restauracji. Jej nowy program będzie miał za zadanie pomóc rodzinom w przygotowaniu kolacji wigilijnych.

Nowy program restauratorki będzie się opierał na pomocy polskim rodzinom w przygotowaniach do świąt. Tuż przed wigilią będzie można zobaczyć 3 odcinki show „Święta z Gesslerami” W programie, poza Magdaleną będzie brał udział Tadeusz oraz Lara Gessler. Odwiedzone rodziny będą dzielić się swoimi historiami i brać udział w przygotowaniach do świąt. Magda Gessler zadba o przygotowania najlepszych świąt.

Sponsorowane

Rodziny podzielą się na trzy grupy kierowane przez Magdę, Larę i Tadeusza. Każda drużyna przygotuje trzy dania wigilijne, dzięki czemu każdy z członków rodziny Gesslerów będzie mógł popisać się swoją kulinarną wyobraźnią. Rodziny będą też dopieszczać dekoracje, ozdabiać pierniczki, czy wymieniać się sposobami na świąteczne DIY z resztą Gesslerów

opis programu
Święta z Magdą Gessler/ fot. Biuro prasowe TVN

Finałowy odcinek to uczta wigilijna, na której zostaną zaproszone wszystkie rodziny biorące udział w programie. Przy stole będziemy mogli zobaczyć takie osobistości jak Lare i Tadeusza Gessler oraz Mirosława Ikonowicza. Pierwszy odcinek rusza 20 grudnia 2022 r. o godzinie 21:35. Finał można zobaczyć 24 grudnia o godzinie 18:00.

Łap przepis na tradycyjny barszcz czerwony, w sam raz na wigilijny stół!

Sponsorowane
Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli