w

Pączek u Wojewódzkiego kosztuje tyle, co dwudaniowy obiad

Pączek u Wojewódzkiego
dan_chipperdale, Getty Images

Do niedawna mówiono o tym, że pączki od Magdy Gessler mają nie realną cenę, ale jeszcze wtedy nikt nie wiedział, ile będzie kosztował pączek u Wojewódzkiego! Otóż za jedną sztukę zapłacimy aż 49 złotych! Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, z czego zrobiono te pączki, że ich cena wynosi tyle, co dobry obiad w restauracji.

Kuba Wojewódzki opublikował na swoim serwisie społecznościowym informacje o możliwości kupna limitowanych pączków z jego restauracji za uwaga… 49 zł za sztukę! Prezenter mówi, że jest to „okazja nie do odrzucenia”.

Wojewódzki reklamuje pączki pod sloganem: pączki podobne do mnie — słodkie i nadziane. Już wiemy skąd ta wygórowana cena produktu.

Z czym podawane są te słynne pączki? Wnętrze ciasta skrywa nadzienie pistacjowe, do tego różowa polewa z pudrem malinowym i drobinkami jadalnego złota. Aby przetransportować pączki, dostajemy je w eleganckim złotym pudełku.

pączki Wojewódzkiego/ fot. instagram kuba_wojewodzki_official

Co na to internauci? Otóż zdania są podzielone:

Omg chyba trzeba spróbować 😉 lepiej zjeść jedynego kozackiego niż 10 gównianych 🤷‍♀️

Jak coś jest dobre i ma smakować, to nie jest tanie…

Xd kto w takiej cenie kupi!?

To chyba to pudełko takie drogie 😀

Wojewówdzki bój się Boga ! Toć to złodziejstwo w biały dzień 😮. Przebiles Gesslerowa 🔥😂

Czy bylibyście w stanie kupić ten smakołyk? Wydaje nam się, że chętnych będzie bardzo dużo, część osób wyraża aprobatę i mówi, że woli zapłacić więcej i zjeść dobrej jakości wypiek. Pączki w domu wyjdą znacznie taniej, nawet jeśli zrobisz je z „extra” dodatkami!

Zobacz również:

 • Miniatura:
 • dan_chipperdale, Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Autor: Ola Zając

   Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
   Napisz do Oli