w , ,

Ukryta funkcja stojaka na ręcznik zadziwia. Kto by pomyślał?

ukryta funkcja stojaka na ręcznik
innadodor

Dziś nauczymy się czegoś nowego. Już za moment, ukryta funkcja stojaka na ręcznik kuchenny, stanie się dobrze znana. Co więcej, sama zaczniesz ją wykorzystywać!

Praktycznie w każdej kuchni można znaleźć ręcznik kuchenny. I nie ma w tym nic dziwnego, bo w końcu możemy wykorzystać go na wiele ciekawych sposobów. Czy to do drobnych porządków, wytarcia czegoś na szybko, czy w końcu do odsączenia nadmiaru tłuszczu z usmażonych kotletów lub ryb.

W mojej kuchni ręcznik kuchenny to prawdziwy „must have”. Przechowuje go na specjalnym stojaku, który do niedawna wydawał mi się zwykłym gadżetem kuchennym. Wszystko zmieniło się jednak kilka dni temu. Chcesz wiedzieć, co takiego odkryłam? Przeczytaj ten artykuł do końca, a wszystko stanie się jasne!

Ukryta funkcja stojaka na ręcznik kuchenny

Przeglądając filmiki na Tik Tok’u natrafiłam na coś, co od razu mnie zainteresowało. Włoszka @cippirippicippi, która mieszka obecnie w Sydney, podzieliła się genialnym patentem na wykorzystanie niepozornego stojaka do ręcznika kuchennego.

Jak się okazuje, mniejszy i pionowy element organizera można wykorzystać w ciekawy sposób. Otóż możesz zaczepić go o kant wystającej szafki i ułatwić sobie korzystanie z kuchennego gadżetu. Co więcej, ten trik jest bardzo pomocny zwłaszcza w bardzo małych kuchniach, gdzie każdy cm wolnej przestrzeni jest na wagę złota.

Patent kreatywnej kobiety w szybki i prosty sposób rozwiązuje więc dwie problematyczne kwestie. Zresztą sama się o tym przekonaj i obejrzyj poniższe nagranie.

Zanim się pożegnamy, koniecznie daj mi znać, co myślisz o takim rozwiązaniu. Znałaś go wcześniej? Dla mnie to zupełnie coś nowego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Anna Nowak

      Ania to osoba z pasją do gotowania, która lubi eksperymentować w kuchni, poszukuje nowych smaków i inspiracji z różnych kultur kulinarnych, a następnie dzieli się nimi tutaj na coolinarny.pl, aby pomóc innym w przygotowaniu pysznych dań.
      Facebook / Twitter / Napisz do Ani