w

Ręcznik na drzwiczkach zmywarki. Ten patent ułatwia życie

Ręcznik na drzwiczkach zmywarki

Kojarzysz ten moment, gry przychodzi do wyciągnięcia naczyń ze zmywarki, a te ociekają wodą? W takiej sytuacji powinnyśmy wytrzeć naczynia ściereczką, a to oznacza dodatkową pracę. Okazuje się, że istnieje prosty trik z użyciem ręcznika, dzięki niemu wszystko będzie suche w mgnieniu oka.

Nic tak nie denerwuje po ciężkim dniu, jak mokre naczynia w zmywarce. Na szczęście internet znalazł rozwiązanie dla tego problemu. Wystarczy „zamontować” materiałowy osuszacz.

Sponsorowane

Ręcznik na drzwiczkach zmywarki osuszy twoje naczynia

Po skończonym programie zmywania w środku urządzenia unosi się para, która następnie osadza się na naczyniach. Aby temu zapobiec, wystarczy uchylić lekko drzwiczki i przewiesić zwinięty ręcznik przez drzwiczki zmywarki i przymknąć drzwiczki na około 20 minut. W tym czasie ręcznik będzie wchłaniał wilgoć. Dzięki temu trikowi nie musisz się martwić o to, czy naczynia będą mokre! Ręcznik na drzwiczkach zmywarki wydaje się bardzo zwariowanym pomysłem, ale uwierzcie, działa cuda.

zmywarka/ fot. canva

Jakie detergenty wybrać?

Jakiego detergentu powinniśmy użyć do zmywarki, by nasze naczynia były czyste i lśniące. Z pewnością trzeba zainwestować w dobrej jakości tabletki do zmywarki oraz płyn nabłyszczający. To właśnie on powoduje, że na naszych naczyniach nie ma zacieków.

Sponsorowane

Zmywarka to jeden z bardziej potrzebnych urządzeń w domach, nie każdy jednak wie, jak z niej korzystać. Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów!

Brak tagów przypisanych do tego postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli