w

Opiekacz jedynie do tostów? Zobacz, ile rzeczy możesz w nim przyrządzić!

Sponsorowane

Opiekacz to ulubione urządzenie kuchenne młodych ludzi. Najprościej przyrządzić w nim tosty, ale czy wiesz, że możesz w nim przyrządzić także inną żywność? Mało kto zdaje sobie sprawę, jak można jeszcze wykorzystać to proste urządzenie.

Ciepłe jedzenie zawsze smakuje lepiej! Nie bez powodu większość przekąsek jak hot dogi i kanapki panini są podawane na ciepło. Toster czy opiekacz to właśnie takie urządzenie, które podgrzewa nasze kanapki w takim stopniu, że ser wewnątrz topnieje i staje się cudownie ciągnący.

Co jeszcze możesz przygotować w opiekaczu?

Tortilla to dobry zamiennik chleba, wrzucona do opiekacza nabierze chrupkości i lekkości. Dodatkowo składniki wewnątrz zostaną podgrzane i staną się smaczniejsze.

Sponsorowane
pilip76/Getty Images

Jeśli męczy cię zdrapywanie suchego sera z krawędzi opiekacza, zastosuj trik z papierem do pieczenia. Wystarczy, że wyłożysz ścianki tostera pergaminem i będziesz zapiekał w nim kanapki. Zobacz filmik poniżej!

Wideopedia/Youtube

W opiekaczu możesz przygotować również… jajka sadzone! Brzmi to dość kontrowersyjnie, ale tak, jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy, że dobrze rozgrzejesz opiekacz i wbijesz do niego jajko.

Magone/ Getty Images Pro

Parówka to kolejny produkt, który możesz podgrzać. W takiej sytuacji rekomendujemy opiekacz z płytkami grillowymi. Taka parówka będzie idealna do hot dogów, lub na szybkie śniadanie w biegu.

Meksykański hot dog w tortilli

bhofack2/Getty Images Pro
Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.