w

Folia aluminiowa na desce ułatwi prasowanie ubrań

Folia aluminiowa na desce
aliksandrabaliskienka

Folia aluminiowa na desce do prasowania to nie przypadek! Dzięki niej mam pewność, że moje ubrania są dobrze wygładzone, a ja sama oszczędzam mnóstwo czasu podczas tej czynności. Nie wierzysz? Sprawdź poniżej!

Która z was lubi prasować? Ja zdecydowanie nie zaliczam się do tej grupy! Jest to długa i niewdzięczna czynność, a jeśli nie muszę, to po prostu nie prasuje ubrań. Niestety wiele tkanin ma to do siebie, że okropnie się gniotą i nie wyglądają zbyt dobrze. Wiele osób nie może sobie pozwolić na „niechlujny” wygląd ze względu na pracę, jaką wykonuje.

Sponsorowane
Folia aluminiowa na desce
folia aluminiowa/ fot. Karolina Grabowska, Pexels

Jeśli też miewasz taki problem, czas trochę ułatwić sobie życie i zastosować trik z wykorzystaniem folii aluminiowej. Czas prasowania skróci się do minimum, a ty będziesz się mniej denerwować. Dodatkowo zaoszczędzisz trochę pieniędzy, gdyż zużyjesz mniej prądu.

Folia aluminiowa na desce to duże ułatwienie!

Zacznij od rozłożenia deski i ściągnięcia pokrowca. Całą długość deski nakryj folią, tak by błyszcząca strona była do góry. Następnie nakryj folię pokrowcem i zacznij prasować ubrania tak jak zazwyczaj. Już po pierwszym przeciągnięciu żelazkiem tkaniny lepiej się wyprostują, gdyż folia pod spodem odda całe ciepło, a tkanina będzie prasowana z obu stron jednocześnie. Dzięki temu zaoszczędzimy mnóstwo czasu, bo tkaniny nie trzeba przewracać.

Sponsorowane
 • Miniatura:
 • aliksandrabaliskienka
Brak tagów przypisanych do tego postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Autor: Ola Zając

   Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
   Napisz do Oli