w

W piątek 10.02.2023 promocja 12+12 na piwo w Biedronce!

promocja
google creative commons

Hitowa promocja na piwo w Biedronce powraca! W tamtym roku co kilka miesięcy ruszała promocja gdzie przy zakupie 12 wybranych piw, dostawaliśmy drugie 12 gratis. Jakie warunki trzeba spełnić by, kupić piwo, oraz jakie produkty wchodzą w skład promocji? Sprawdź poniżej!

W najbliższy piątek możesz się spodziewać szału na parkingach pod sklepem Biedronka, albowiem tego dnia obowiązuje niezwykle kusząca promocja na piwo, gdzie 12 butelek dostajemy zupełnie gratis!

Sponsorowane

Pierwsza sprawa to pełnoletność, alkoholu nie nabędzie nikt poniżej 18 roku życia. Po drugie musisz mieć kartę „Moja biedronka” lub aplikację mobilną, bez tego promocja nie nabije się na kasie! Dzienny limit na kartę wynosi 24 butelki, co oznacza, że z promocji możesz skorzystać jedynie raz.

Promocja dotyczy puszek o zawartości 500 ml a piwo objęte promocją to:

 • Tyskie gronie,
 • Żywiec premium,
 • Kasztelan niepasteryzowane

Kupując 12 piw, drugie 12 (tańsze lub w tej samej cenie) dostajesz za darmo.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, nie możesz zwlekać z pójściem do sklepu. Z racji, że oferta jest korzystna finansowo i raczej szybko się nie powtórzy, większość asortymentu zostanie wykupiona w pierwszych godzinach działania sklepu.

Sponsorowane
promocja
https://www.pepper.pl/promocje/wybrane-piwa-w-puszkach-1212-gratis-z-kartaaplikacja-at-biedtonka-642358

Zobacz także:

Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Jeden komentarz

   Autor: Ola Zając

   Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
   Napisz do Oli