w

Ulubiona przekąska Polaków wraca do sklepów Biedronka! Dlaczego znikła z półek?

Ulubiona przekąska Polaków
fot. google creative commons

Która przekąska Polaków to ta ulubiona? Bezkonkurencyjnie wygrywają chipsy, a konkretnie marki Lay’s, pewnie wielu z was zauważyło brak tej marki na półkach w Biedronce. Kultowa przekąska musiała być zakupiona oddzielnie lub całkiem rezygnowano z jej zakupu. Jaki był powód wycofania chipsów?

Jak podają źródła, pod koniec grudnia do sklepów z owadem w logo zawitały chipsy marki Lay’s. Przez ostatni rok na półkach sklepowych nie było popularnych chipsów, o ulubionych smakach, takich jak: zielona cebulka, solone, fromage i papryka. Przekąska wraca do sklepów Biedronka w idealnym czasie, gdyż ludzie będą kupować słone chrupki na przyjęcia.

Sponsorowane
puste półki/ fot. Roy Broo, canva

Chipsy zniknęły, gdyż sklep nie mógł się dogadać w kwestii cen produktu, które były zdecydowanie za wysokie. Producent żądał zbyt wysokiej ceny, więc sieć postanowiła zakończyć współpracę. Aktualna cena przekąski to 6,99 zł za 200 g, wliczają się w to wszystkie podstawowe smaki. Lay’s Oven Baked (chipsy z mniejszą zawartością tłuszczu) również powracają, a ich cena to 6,99 zł za 200 g.

Zobacz, jak przygotować tę przekąskę samodzielnie w domu. Będą równie pyszne i znacznie zdrowsze!

Przepis na domowe chipsy znajdziesz TUTAJ!

Sponsorowane
Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    3 komentarzy

    Autor: Ola Zając

    Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
    Napisz do Oli