w ,

To już dziś! Burger Drwala powraca do McDonald’s

Burger Drwala McDonald's

Burger Drwala z McDonald’s to najpopularniejsza opcja z tej globalnej sieciówki z fast foodami. Jak wszyscy wiemy, jedzenie w tym miejscu nie jest zdrowe i raczej należy go unikać, ale raz na jakiś czas jeszcze nikogo nie zabiło. Już dziś rusza sprzedaż sezonowego burgera i być może to właśnie ten czas gdzie warto wybrać się do Maka!

Jeśli jeszcze nie jadłeś tego specjalnego burgera, już tłumaczymy co w nim takiego fenomenalnego! Podstawowa wersja dania to: bułka, kotlet wołowy, kotlet serowy oraz czipsy z boczku. Pomiędzy tym sałata i warzywa. Dostępnych jest pięć wariantów produktu.

 • Burger Drwala klasyczny (wyżej wymieniany)
 • Burger Drwala z kurczakiem (zamiast wołowiny mamy kotlet z kurczaka)
 • Burger Drwala na ostro (ostry sos i papryczki jalapeno)
 • Burger Drwala z żurawiną (burger jest z dodatkiem konfitury z żurawiny)
 • Burger Drwala podwójny (zamiast jednego kotleta wołowego mamy dwa)
frytki McDonald’s/ fot. canva

Jak wypadają ich ceny? Niestety Burger Drwala w McDonald’s nie należy do najtańszych, ceny wahają się między 24,90 zł – 29,90 zł. W porównaniu z poprzednim rokiem cena wzrosła o 45%!

Nie lubisz burgerów? Może skusisz się na nuggetsy? Przepis znajdziesz tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Autor: Ola Zając

   Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
   Napisz do Oli