w

Thermomix dzieli ludzi? Soczyste komentarze pod postem produktu

Thermomix
pixelshot

Thermomix to urządzenie kuchenne, które zaczyna być powodem do kłótni między ludźmi. Czyż to nie dziwne, że jeden sprzęt wywołuje aż tyle skrajnych emocji. Jedni nie wyobrażają sobie bez niego życia, inni natomiast uważają go za wymyślny sprzęt, który wręcz otumania.

Thermomix jest urządzeniem Niemieckiej marki Vorwerk. Pierwszy model produktu zadebiutował już w 1961 roku! Aktualnie najnowszy model TM6 pochodzi z 2019 roku, a od tego czasu jest stale testowany i poddawany opinii publicznej.

Sponsorowane

Główny problem Thermomixa? Cena z kosmosu!

Większość ludzi jest zgodna, że to urządzenie jest bardzo wspomagające w codziennym gotowaniu, zajmuje niewiele miejsca i w pewnym sensie ułatwia życie, jednak jego cena jest sporo zawyżona.

Cena nowego sprzętu to ok. 5745 złotych. Jeśli chcemy dokupić specjalną stację dokującą Thermomix Friend musimy się liczyć z wydatkiem rzędu 7460 złotych!

Thermomix
robot kuchenny/ fot. SlatteryMedia, Getty Images Pro

Cena nie należy do najniższych, można nawet powiedzieć, że Thermomix to towar luksusowy. Ten fakt niezwykle denerwuje ludzi, których nie stać na to urządzenie.

Sponsorowane

Mimo że od premiery minęło już kilka lat, w ostatnich miesiącach produkt marki Vorwerk stał się głównym tematem do sprzeczek w internecie.

Na serwisie Twitter istnieje pewien hasztag pod nazwą #teamThermomix, gdzie ludzie umieszczają swoje kulinarne przygody z udziałem robota kuchennego. Większość osób chwali produkt i jawnie mówi o tym, że ich życie stało się wygodniejsze dzięki urządzeniu.

#thermomix pomógł mi w wygodnym zrobieniu ciasta do adżarskiego. Ręcznie, zrobiłbym ale wymagało by sporo więcej czasu I roboty

jeden z pozytywnych komentarzy na Twitter

Jest jednak druga strona medalu. Michał Pol, komentator sportowy i aktywny użytkownik Twittera zapytał o opinie ludzi na temat robota. Jedna z była szczególnie obraźliwa:

Dla ludzi ubogich umysłowo jak najbardziej tak. Dla normalnych odradzam

użytkownik twittera

Zobacz także:

Sponsorowane
Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
 • Miniatura:
 • pixelshot
Brak tagów przypisanych do tego postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Autor: Ola Zając

   Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
   Napisz do Oli