w ,

Te sklepy są otwarte w sylwestra do późnego wieczora! Gdzie będzie można zrobić zakupy?

Te sklepy są otwarte w sylwestra
fot. Google Creative Commons

Sylwester to swego rodzaju święto, a co za tym idzie, sklepy są otwarte w innych godzinach niż zazwyczaj. Jeśli brakuje Ci jakiegoś ważnego składnika, a wszystkie osiedlowe sklepiki zostały zamknięte, sprawdź, czy jakiś supermarket jest jeszcze otwarty.

Jeśli planujesz zakupy, zadbaj o to nieco wcześniej. Sklepy w tym dniu mają krótsze dni otwarcia, w końcu pracownicy też mają swoje plany. Jedynymi punktami, które będą czynne całodobowo, mowa tu o stacjach benzynowych większość sklepów zamknie swoje drzwi przed godziną 20.

Sponsorowane

Żeby ułatwić zadanie, postanowiliśmy wypisać wszystkie najpopularniejsze sieci sklepów i ich zmieniony grafik otwarcia.

kasa w sklepie/ fot. retina, canva

Te sklepy są otwarte w sylwestra

Biedronka

Na zrobienie zakupów w tym sklepie mamy praktycznie cały dzień! Otwiera się o 9:00, a zamyka o 19:00.

Sponsorowane

Lidl

Tutaj otwarcie jest nieco wcześniej, bo o 8:00, natomiast zamyka się o tej samej porze, czyli 19:00

Carrefour

W tym sklepie drzwi otwierają się o różnych godzinach, wszystko zależy od lokalizacji sklepu, ale zamknięcie będzie o godzinie 18:00.

Auchan

W tym przypadku nie ma próżnowania, sklep jest otwarty od 6:00! Zamykają o 18:00. Jeśli ktoś nie chce wpaść w tłum klientów, warto wybrać się na zakupy z samego rana, by zgarnąć najlepsze produkty.

supermarket/ fot. dotshock, canva
Sponsorowane

Żabka

Te małe sklepiki już nie raz ratowały naszą skórę w niedzielę, gdy wszystko na około bywa zamknięte. Sklepiki nie zmieniają swoich godzin otwarcia (dla przypomnienia jest to 6:00 – 23:00), chyba że ajent sklepu podejmie inną decyzję.

Dino

W tym zestawieniu na wygranej pozycji znajduje się Dino. Sklepy pozostają otwarte do 21:00! Z pewnością znajdą się ludzie, którzy skorzystają z tej możliwości.

Zobacz również inne sylwestrowe tematy:

Sponsorowane
Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
 • Źródła:
 • tvn24.pl link zewnętrzny
 • Miniatura:
 • fot. Google Creative Commons

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  33 komentarzy

  1. To jest jakiś absurd 😡kiedyś sklepy były otwarte w sylwestra 14 max 15 i ludzie żyli, w biedronkach itp. sklepach też pracują ludzie co chcą trochę odpocząć zorganizować sobie sylwestra to nie roboty , niestety świat idzie nie w tą strone🤦‍♂️

  2. Super! Sprzedawcy nie mają domów, rodzin i życia prywatnego i marzą o tym, by Sylwestra spędzić w pracy 🥴 Bo klientom coś potrzeba, nawet jak nie trzeba…

  3. My możemy szanować tych ludzi..
   Natomias pracodawca ma ich gdzieś i tym sposobem pokazuje szacunek dla swoich pracowników..
   Wy tyrajcie ja będę się bawił..

  4. Ja pracowałem przez 50 lat w światek ,piątek i niedzielę kiedy inni balowali,bo wybralem taki zawód.Moja babcia pracowała 49 lat w sluzbie zdrowia 24 h codziennie i przez te lata urlopu nie miała,bo dzieci ciągle się rodziły.Pracowała do 78 roku życia.

  Autor: Ola Zając

  Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
  Napisz do Oli