w

Sieć sklepów oferuje DARMOWE zakupy na rok dla pary, która spełni ten warunek…

Aktualne ceny w sklepach spożywczych nie zachęcają do robienia zakupów, rezygnujemy z coraz większej ilości produktów, a rachunek pozostaje wciąż taki sam. Sieć sklepów Aldi postanowiła wykonać ruch wobec obywateli naszego państwa i dać im możliwość na rok darmowych zakupów w ich sklepach. Pewnie zadajesz sobie pytanie gdzie w tym wszystkim haczyk? Otóż trzeba spełnić jeden konkretny warunek. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Wysokie ceny żywności to nie horror a codzienność, z którą mierzymy się każdego dnia. Rzeczywistość zmusiła nas do szukani tańszych zamienników i czytania etykiet. W takiej sytuacji jedyne, o czym marzy człowiek, to oderwanie się od tej szarej rzeczywistości. Tym razem mamy na to sporą szansę. Sieć sklepów Aldi przygotował dla nas niecodzienną ofertę!

Sponsorowane
gritsivoleksandr

Co trzeba zrobić, by wygrać?

Teraz słuchajcie uważnie… darmowe zakupy w sklepie może wygrać para, która weźmie ślub w ich firmowym sklepie. Dokładnie rzecz ujmując musi to być sklep Aldi Insights Center mieszczący się w Stanach Zjednoczonych, dokładnie stanie Illinois.

Ceremonię ma poprowadzić pracownik Aldi, a wszelkie koszty związane z ceremonią (zakwaterowanie, podróż, jedzenie) pokrywa sieć sklepów.

Po spełnieniu tego warunku sklep oferuje parze darmowe zakupy przez rok, ale nie mogą one przekroczyć 5 tysięcy dolarów.

Sponsorowane

Osoby zainteresowane wysyłały swoje zgłoszenia, a w nich historię związku, wspólne zdjęcia oraz dostęp do ich mediów społecznościowych.

Wprawdzie termin wysyłania zgłoszeń minął, bo był to 17 sierpnia, ale ślub szczęśliwców ma się odbyć 9 listopada tego roku.

Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
Brak tagów przypisanych do tego postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli