w ,

Sandra Kubicka pokazała przepis na swoje ulubione „mielone”. Internauci nie byli dla niej łaskawi

Sandra Kubicka to polska modelka, którą znają ludzie na całym świecie. Można ją spotkać na okładkach takich magazynów jak „PLAYBOY”, czy „TRETS”. Ma na kocie miliony sukcesów związanych z branżą modową, a na Instagramie obserwuje ją 656 tysięcy użytkowników!

Ostatnio kobieta pochwaliła się swoim przepisem na kotlety mielone, które jak się okazało — są bez mięsa, laktozy i glutenu. Modelka tłumaczy, że stosuje restrykcyjną dietę, w której musi unikać tych produktów. Niestety jej przepis lekko mija się z prawdą. Kotlety zostały wykonane z zamiennika mięsa mielonego, cebulki, przypraw i bezglutenowej bułki tartej.

Sponsorowane

Filmik z wykonywaniem kotlecików znajdziesz tutaj.

Komentarze internautów nie są już takie przychylne…

nataliagolubnychphotos/ canva

Jak się okazuje, użytkownicy szybko sprowadzili blogerkę na ziemię. Jak wcześniej informowała, danie jest pozbawione glutenu, co niestety mija się z prawdą. Przyprawy, których używa, mają w sobie gluten oraz dużą ilość soli, co automatycznie wyklucza danie dla osób ciepiących na Celiakię, gdzie najmniejsza ilość glutenu może być niebezpieczna. Jedna kobieta skomentowała to w taki sposób:

To nie jest danie bezglutenowe. To jest danie z niską zawartością glutenu. Przyprawy, które Pani dodaje zawierają gluten. Jest to mylące dla osób z celiakią, które dopiero zaczynają swoją dietę. Widząc taki filmik i podpis, niektórzy mogą nie sprawdzić, że przyprawy (…) zawierają gluten. Jest to posiłek niskoglutenowy, nie bezglutenowy. Dla osoby z celiakią ma to kolosalne znaczenie. Celiakia to poważna choroba, to nie modna dieta. To jedyny sposób na życie.

Sponsorowane

Sandra postanowiła poprawić opis posta i zaznaczyła, że danie jest z niską zawartością glutenu, a nie jego całkowitym wykluczeniem.

Pod postem znalazły się również takie komentarze:

Cebule do mielonych najpierw się podsmaża!! To jest podstawówka zasada.

Ta cebula raczej będzie dalej surowa w tych kotlecikach. Lepiej ją wcześniej podsmażyć 🙂 wygląda apetycznie ale tyle chemicznych przypraw że nie wiem czy to dobre dla organizmu

Ooo fuuuuuuu!🤮🤮🤮🤮🤮 Już na sam początek …. bierze mnie obrzydzenie 🤮 z takimi pazurami wyrabiać mielone 🤮 nie wygląda to apetycznie !🤦

Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli