w

Rosjanie stworzyli swoją „Coca-Colę”. Etykieta wywołuje zdziwienie!

Sponsorowane

Po rozpoczęciu wojny na Ukrainie, wiele światowych firm wycofało swoje produkty z Rosji. Na półkach zaczęło brakować kultowych produktów, jednym z nich jest Coca-Cola! Wiele ludzi nie może zaakceptować braku swojego ulubionego napoju.Na ratunek przybywa Rosyjska alternatywa!

Napaść na Ukrainę zakończyła się surowymi sankcjami w stronę agresora. Na ten moment rynek rosyjski opuściło pond 300 światowych koncernów. Brak zachodnich produktów doskwiera na każdym kroku, co skutkuje powstawaniem zamienników. Czy są one wystarczające? Mamy lekkie wątpliwości…

photoAC/pixabay

Portal telewizji Biełsat publikuje nowy zamiennik kultowego napoju pod nazwą Russkaja Cola. Aleksander Donskoj informuje, że smak będzie bardzo zbliżony do oryginału, ale zachowa rodową specyfikację.

Sponsorowane

To będzie analog z narodowym kolorytem i patriotycznym wzornictwem – podkreślał Aleksander Donskoj (Biełsat).

Nie ma mowy o podróbce!

Oligarcha zarzeka się, że ich produkt to doskonała alternatywa względem oryginału, nie ma mowy o podróbce. Do wykonania zostaną wykorzystane najlepsze składniki, w tym m.in.: zioła, jagody, przyprawy.

Pomysłowa etykieta… z Bogurodzicą!

Wzór na etykiecie stał się głównym tematem rozmów! Dlaczego? Przyjrzyj się bliżej! Widnieje na niej Matka Boska z dzieciątkiem. Aleksander Biełsat poczytuje to za akt patriotyzmu! Oligarcha ostrzega przed tym by nie mieszać coli z alkoholem innym niż rosyjski. Byłoby to pogwałcenie uczuć patriotycznych. Inna, mniej spektakularna wersja mówi, że nie można jej mieszać ze względu na sankcje, co za tym idzie – brak alkoholu!

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Jeden komentarz