w

Restauracja Lewandowskiego wprowadza nową ofertę obiadową. Tak tanio jeszcze nie było!

Restauracja lewandowskiego
google creative commons

Restauracja Roberta Lewandowskiego poszerzyła swoją ofertę i wprowadziła tanie, inflacyjne lunche. Wydaje nam się, że jest to najtańsza możliwa opcja z restauracji w Warszawie, jest również możliwość zjedzenia czegoś za darmo. Zobacz szczegóły!

Restauracje znanych osób nie należą do najtańszych. Trudno się dziwić, gdyż celebryci muszą reklamować je swoją twarzą i uzyskać odpowiedni zysk. W lokalu Lewandowskiego powstała specjalna oferta z lunchem, w którego skład wchodzi: przystawka, danie główne i deser. Za to wszystko płacimy jedynie 25 złotych!

Sponsorowane

Genialna oferta obiadowa

Restauracja Lewandowskiego
lunch/ psphotograph, Getty Images Pro

Tak zwana „cena na ciężkie czasy” to promocja w dzięki której możemy zjeść obiad za jedynie 25 złotych. Nie możecie powiedzieć, że nie jest to atrakcyjna cena w tych czasach. Okazuje się, że da się zjeść jeszcze taniej, bo za dwie osoby zestawy płacimy 40 zł.

Kolejnym ugonieniem w stronę klienta jest czas oczekiwania. Jeśli restauracja nie wyda zestawu w ciągu 25 minut, nie musimy płacić za jedzenie. Ważna informacja to godziny, w których obowiązuje oferta: od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 16:00.

Restauracja Roberta Lewandowskiego – promocyjny lunchu

Sponsorowane
Restauracja Lewandowskiego
obiad w restauracji/ fot. EricLatt, Getty Images

Jak wcześniej wspominaliśmy, zestaw składa się z trzech części: przystawki, dania głównego i deseru. Przystawka to głównie precle z dodatkami: basic, ze skrzydełkami kurczaka, zupą pomidorową itp.

Danie główne ma aż 10 opcji do wyboru: sałatka cezar, burger, pierogi, dania z makaronem, schabowe itp.

Jeśli chodzi o deser, tutaj za każdym razem mamy coś innego, w zależności od lokalu. Informacje będzie dostępna u obsługi danego dnia.

Czy to wszystko nie brzmi genialnie i pysznie!? Restauracja Lewandowskiego wychodzi naprzeciw wysokim cenom i proponuje korzystne rozwiązanie na każdą kieszeń.

Zobacz również:

Sponsorowane
Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
Brak tagów przypisanych do tego postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli