w ,

Partia zatrutych kanapek w żabce. Nie spożywaj ich pod żadnym pozorem

Popularna kanapka z sieci sklepów żabka zostaje usunięta z obiegu. Bagietka Tomcio Paluch może zagrażać naszemu zdrowiu, dostawca informuje o występowaniu groźnej bakterii. Jaka to bakteria? Co się stanie, jeśli spożyjemy kanapkę?

commons.wikimedia
Sponsorowane

Kanapki wycofane z obiegu mają numer 12009349 Bagietka grillowa Tomcio Paluch 230 g. Kod EAN 8586015136252 i termin przydatności do spożycia sięgającymi 1 sierpnia 2022 r.

Bakteria, której za wszelką cenę musimy unikać to Listeria Monocytogenes. Produkt zakażony tą bakterią spowoduję listeriozę, czyli nudności, bóle głowy, gorączkę, dreszcze, bóle mięśniowe, wymioty i światłowstręt. W połączeniu może wywołać zapalenie opon mózgowych!

Skażone kanapki można oddać w sklepie, w którym je nabyliśmy. Zostanie nam zwrócona kwota, jaką wydaliśmy na produkt. Sieć sklepów żabka wyjaśnia całe zamieszanie i przeprasza za niedogodności.

Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli