w

Pajda ze smalcem u Magdy Gessler kosztuje 23 złote?! Zobacz jak wygląda

Pajda ze smalcem u Magdy Gessler

Sezon świątecznych miasteczek kwitnie w pełni, budki oferują mnóstwo świątecznych przekąsek, któż by się nie skusił! Okazuje się, że Magda Gessler otworzyła swoją świąteczną budkę z przysmakami a, jednym z nich jest pajda ze smalcem za… 23 złote! Czy ta przekąska jest tyle warta?

Mariusz Kozak to znany prezenter TTV „Googlebox„. Dodatkowo prowadzi konto na platformie TikTok. Mężczyzna przeprowadza krótkie wywiady, dzieli się przepisami i ciekawostkami.

Sponsorowane

Ostatnio postanowił wybrać się na jarmark bożonarodzeniowy w Warszawie i podzielić się relacją ze swoimi widzami. Stoisko „U Funkiera” przyciągało jego uwagę ze względu na sławetną kanapkę ze smalcem. Na pozór zwykła pajda ze smalcem, ma bardzo wysoką cenę, ale w zamian ma przynosić niesamowite doznania smakowe. Czy warto aż tak przepłacać? Kozak postanowił przekonać się na własnej skórze, o co tyle szumu.

tiktok @mariuszkozak

Pajda ze smalcem u Magdy Gessler

Jak widać na załączonym nagraniu, kawałek chleba nie jest zbyt duży, a raczej można się pokusić o stwierdzenie, że tym człowiek się nie naje. Jest jednak coś, co przyciąga wzrok — przyozdobienie kanapki. Kucharze postanowili dodać kiełki i jadalne kwiaty, które dodają zieleni na kanapce. Nie można jej zarzucić niechlujnego wyglądu, jednak czy warto wydać na nią 23 złote?

Oj, chyba ktoś zapomniał posolić. Nie ma też solniczki dla klientów. Dobra, zapłaciłem 23 zł za to piękne przybranie — stwierdził na nagraniu Kozak, po spróbowaniu kanapki.

mówi Mariusz Kozak
Sponsorowane
kanapka ze smalcem/ sceen tiktok @mariuszkozak

W menu budki można znaleźć jeszcze takie pozycje jak kubek barszczu czerwonego za 17 zł i pierogi z kapustą i grzybami 8 zł/ sztuka.

To czy jedzenie jest warte tej kwoty, powinniśmy ocenić sami, jednak warto mieć na uwadze, że jarmarki mają to do siebie, że ceny jedzenia są dość wygórowane. Jedno wiemy na pewno, 23 złote to nie cena dla każdego i wiele osób zrezygnuje z zakupu świątecznego przysmaku od Magdy Gessler.

Tak wypowiedzieli się internauci na temat stoiska Gessler:

Jeden pieróg 8zl ?!???

za 23 zł to mam bochen chleba ze smalcem własnej roby,słoik ogórków i sól

Chleb ze smalcem to ma być chleb ze smalcem a nie z kiełkami i kwiatkami

Sponsorowane

Zobacz również:

Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  2 komentarzy

   Autor: Ola Zając

   Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
   Napisz do Oli