w

Nowa sieć fastfoodowa w Polsce. Popeyes wkracza na rynek

Popeyes w Polsce

Polska to kraj gdzie nie brakuje miejsc do zjedzenia tradycyjnego, tłustego fastfooda. Według rankingu z 2018 r. na czele stoi trzy sieci: McDoonalds, Subway i Burger King. Już za niedługo ma pojawić się całkiem nowa sieć z jedzeniem o nazwie Popeyes. Co oferują w swoich lokalach? Sprawdź!

Popeyes stanie się nowym gigantem na polskim rynku?

Sponsorowane

Wyżej wspomniana restauracja to rozbudowana sieć na amerykańskim rynku. Z czasem poszerzyła się o nowe kraje, aktualnie istnieje ponad 3800 restauracji mieszczących się w 30 krajach świata. Już wkrótce wkroczy do Polski, ze swoim sławetnym menu. Czy oferta wyróżni się na tle innych lokali z tak zwanym „szybkim jedzeniem”?

restauracja Popeyes / fot. commons.wikimedia.org

Popeyes wkroczy na rynek w 2023 r. ze swoją nowoorleańską ofertą. Co to znaczy? Będą tam serwowane dania popularne w tamtym regionie: polędwiczki z kurczaka, smażone krewetki, kurczak w pikantnym sosie. Ich dania są znane z dobrze przyrządzonego kurczaka. Popeyes w Polsce może zagrozić popularnemu KFC, który opiera swoje menu o dania z kurczaka.

Restauracja postanowiła otwierać stopniowo swoje punkty na terenie Polski. W planie jest otworzenie ok. 600 miejsc na terenie Polski i Czech w przeciągu najbliższych 10 lat. Czy im się uda? Trzymamy kciuki!

smażony kurczak/ fot. canva
Sponsorowane

Jeśli masz ochotę spróbować ich jedzenia wcześniej, warto pomyśleć o odwiedzeniu fastfooda na terenie krajów, które już go mają. Możesz go szukać na terenie Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Szwajcarii czy Rumunii.

Popeyes w Polsce będzie hitem czy kitem? Dajcie znać co sądzicie o nowej sieci gastronomicznej!

Zobacz również:

Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
Brak tagów przypisanych do tego postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli