w ,

Nowa przedświąteczna gazetka biedronki, a w niej mnóstwo promocji!

gazetka biedronki

Nie wiem, czy wy też już odczuliście świąteczną gorączkę, ale ja zdecydowanie tak! Wchodząc do marketu, od progu witają nas tony mandarynek, mikołajowe czapki i ozdoby świąteczne. Z reguły święta są również czasem promocji w sklepach. Warto podchodzić do nich z głową i kupować jedynie potrzebne artykuły, z pomocą przychodzi gazetka biedronki a w niej super oferty na słodycze, śledzie czy mandarynki!

Biedronka to sklep, który bardzo rozpieszcza swoich klientów pod względem promocji! Szalejąca inflacja zmusza nas do przemyślanych zakupów i to najlepiej na sezonowej promocji. Gazetka biedronki oferuje pierwsze okazje!

Jeśli zaplanujemy wcześniej nasze zakupy i postaramy się zrobić przegląd gazetek z marketów, może się okazać, że nie będziemy musieli rezygnować z wielu produktów. Na pierwszy rzut sprawdzimy świąteczną ofertę z Biedronki.

Kto nie lubi mandarynek? Biedronka oferuje Mandarynki luz z 45% obniżką. Zamiast 9,99 zł/kg kosztują jedynie 5,49 zł/kg. Zapewniamy, że podczas świąt takich mandarynek zjadamy nawet kilka kilogramów.

gazetka biedronka/ fot https://gazetka-oferta.com/gazetka-biedronka

Majonez dekoracyjny Winiary 800 g zazwyczaj kosztuje ok. 12 zł, z 26% zniżką dostaniemy go za 9,49 zł.

A może coś na choinkę? Magnetic wypuścił czekoladowe szyszki, które można zawiesić jako ozdobę, lub zjeść jako słodką przekąskę. Cena za zestaw to 5,99 zł.

Olej rzepakowy jest na promocji 1+1, z drugą sztukę płacimy 46% mniej, czyli 9,95 zł za szt. przy zakupie dwóch. Cena ważna z kartą moja biedronka lub aplikacją biedronki. Limit dzienny to 4 butelki na kartę.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli