w

Niedziele handlowe w 2023 roku. Kiedy zrobimy zakupy?

Obradovic, Getty Images Signature

Znamy harmonogram niedziel handlowych w 2023 roku. Kiedy będziemy mogli wybrać się na rodzinne zakupy w niedzielę? Czy już w styczniu możemy liczyć na taki dzień?

Kilka dni temu powitaliśmy hucznie 2023 rok. Co nas w nim czeka? Mam nadzieję, że każdego z nas spotkają tylko dobre chwile. Oby ten rok okazał się dla wszystkich łaskawy.

Sponsorowane

Nowy rok to również czas, kiedy możemy poznać harmonogram niedziel handlowych. Ile będzie ich w 2023? Jak długo będziemy musieli czekać na pierwszą w tym roku niedzielę handlową? Tego wszystkiego dowiesz się już za moment!

Niedziele handlowe w 2023 roku

Zanim przejdziemy do konkretnych terminów, warto podkreślić, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy możemy liczyć na 7 niedziel handlowych. Podobna sytuacja miała miejsce w 2022 roku.

Na pierwszą niedzielę handlową w tym roku nie będziemy musieli długo czekać. Jak się okazuje, zakupy w sklepach spożywczych i galeriach zrobimy już 29 stycznia. Do kolejnej niedzieli handlowej będziemy musieli poczekać aż do kwietnia. Mamy jednak dobrą wiadomość. W tym miesiącu sklepy będą czynne zarówno 2, jak i 30 kwietnia. Tak więc w jednym miesiącu będziemy mogli zrobić zakupy dwukrotnie.

Sponsorowane

Na kolejną niedzielę handlową trzeba będzie poczekać do czerwca, a dokładnie 25 czerwca. Podczas wakacji czeka nas jedna niedziela handlowa – 27 sierpnia. I od tego momentu czeka nas najdłuższa przerwa bez niedziel handlowych. Na kolejną taką okazję trzeba będzie poczekać do 17 grudnia. Ostatni raz zakupy w niedzielę handlową w 2023 roku zrobimy w Wigilię, 24 grudnia. Warto jednak pamiętać, że sklepy i galerię tego dnia na pewno będą otwarte znacznie krócej z uwagi na święta.

Harmonogram niedziel handlowych w 2023 roku nie wygląda tak źle. Koniecznie daj znać, co Ty o tym myślisz. Tęsknisz za handlowymi niedzielami? A może jesteś zadowolona z tego, jak to teraz wygląda? Z niecierpliwością czekam na Twój komentarz.

Zobacz także: Łosoś z Biedronki jest aktualnie w promocji! Zobacz, jak go przygotować w ciekawy sposób!

Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
 • Miniatura:
 • Obradovic, Getty Images Signature

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Autor: Anna Nowak

   Ania to osoba z pasją do gotowania, która lubi eksperymentować w kuchni, poszukuje nowych smaków i inspiracji z różnych kultur kulinarnych, a następnie dzieli się nimi tutaj na coolinarny.pl, aby pomóc innym w przygotowaniu pysznych dań.
   Facebook / Twitter / Napisz do Ani