w

Sałatka jarzynowa staje się niezwykle drogim daniem. Podliczyliśmy koszt przygotowania

Sałatka jarzynowa
etrorre69, Getty Images

Sałatka jarzynowa to najpopularniejsza przekąska na polskim stole. Mimo że nie ma w niej mięsa, którego cena tak poszybowała w górę, cena przygotowania może niemiło zaskoczyć. Wchodząc w rok 2023, musimy się liczyć z tym, że podstawowe produkty zaczynają osiągać kolosalne ceny, a przykładowa sałatka jarzynowa staje się luksusem.

Sałatka jarzynowa nie zawita na każdym stole…

Sponsorowane

Ostatnio pisaliśmy o szalejących cenach majonezu, jakie przyszło nam płacić w tych czasach. To nie wszystko, gdyż od jakiegoś czasu można zaobserwować podwyżki cen warzyw — nawet te stają się powoli nieosiągalne. Jak powszednie wiadomo, sałatka jarzynowa składa się z obu tych rzeczy — ile przyjdzie nam zapłacić za miskę przysmaku?

Ceny warzyw w dalszym ciągu rosną w górę, a przed świętami możemy się spodziewać rekordowych kwot. Są takie warzywa jak np. włoszczyzna, która jest w stanie trochę dłużej poleżeć, natomiast sałata, pomidor czy ogórek muszą być kupione zaraz przed konkretną okazją, inaczej zepsują się w ciągu 2/3 dni.

sałatka jarzynowa/ fot. springtime78, Getty Images

Wysokie ceny składają się na kilka czynników. Po pierwsze wszechobecna inflacja na świecie, zmusza rolników do podwyżek. W końcu każdy chce zarobić na swoich plonach.

Kolejna ważna sprawa, o której mało kto wie, to globalna susza i długa, sroga zima, która dotknęła plantatorów. Plonów jest znacznie mniej, a więc dużo rolników zawiesiło swoją działalność. Czekają na cieplejszy okres, wtedy warunki pogodowe będą lepsze, a oni nie będą aż tak stratni.

Sponsorowane

Inną przyczyną jest cena energii elektrycznej czy paliwa, która stale rośnie. Szklarnie trzeba odpowiednio ogrzać i doświetlić, a zużycie prądu jest bardzo wysokie, natomiast maszyny na polach są zasilane paliwem.

szklarnia z uprawą/ fot. John Lambeth, Pexels

Ile wyniesie nas przygotowanie jarzynówki w 2023 roku?

Zacznijmy od papryki, której cena to minimum 20 złotych za kilogram, czyli de facto ok. 3 sztuki. Cebula była kiedyś symbolem taniego warzywa i koszt za kilogram oscylował między 1-2 zł. Aktualnie zapłacimy 4 złote za kilogram.

  • ziemniaki – 4/5 zł za kilogram
  • marchew – 4 zł za kilogram
  • puszka kukurydzy – minimum 5 zł
  • puszka groszku – podobnie jak w przypadku kukurydzy, 5 zł
  • por – 6/7 zł za sztukę
  • słoik ogórków kiszonych – 6/7 zł za słoik
  • jajka – 10 zł za opakowanie
  • majonez – 15,99 zł za 800 ml.

Przeciętnie wydamy ok. 50 zł za przygotowanie sałatki. Dużo czy mało? Warto zaznaczyć, że są to orientacyjne ceny, w zależności od sklepu mogą być wyższe lub niższe.

Zobacz także:

Sponsorowane
Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
  • Miniatura:
  • etrorre69, Getty Images
Brak tagów przypisanych do tego postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    2 komentarzy

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli