w

McDonald’s otwiera swoje punkty w Ukrainie

Mogłoby się wydawać, że życie w Ukrainie stanęło w miejscu, ale mija się to z prawdą. Sieć restauracji McDonald’s postanowiła stanąć na nogi i otwiera swoje punkty w kraju. Jest to poniekąd odpowiedź pracowników, którzy wyrażają chęć powrotu do pracy.

Wraz z wybuchem wojny na terenie kraju, dziesiątki firm postanowiły zatrzymać działalność na terenie objętym wojną. Popularny fastfood miał blisko 109 placówek w całym kraju. Teraz postanowili odnowić swoją działalność.

Sponsorowane

Wybuch wojny spowodował, że większość pracowników fastfood’a uciekła z kraju, lub przystąpiła do organizacji zbrojnych. Po sześciu miesiącach konflikt zbrojny można zaobserwować jedynie na wschód i południe kraju. Z tego powodu północna część może cieszyć się w miarę spokojnym życiem. Większość mieszkańców myśli o powrocie do codzienności, jaką znali przed tragicznymi wydarzeniami z marca 2022 r.

Quiality Stock Arts

Szeroko rozmawialiśmy z naszymi pracownikami, którzy wyrazili silną chęć powrotu do pracy i ponownego otwarcia naszych restauracji na Ukrainie, gdzie jest to bezpieczne i odpowiedzialne – powiedział Paul Pomroy, wiceprezes ds. operacji międzynarodowych w McDonald’s

Firma daje cynk, że w ciągu najbliższych miesięcy rozpocznie współpracę z dostawcami w celu zaopatrzenia restauracji. Ponadto wprowadzi dodatkowe procedury bezpieczeństwa.

Firma informuję, że otworzenie restauracji będzie miało korzystny wpływ na gospodarkę materialną Ukrainy. Poinformowała również o tym, że gdy restauracje były zamknięte, 10 tysięcy pracowników w dalszym ciągu dostawało swoje pensje.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
Brak tagów przypisanych do tego postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli