w ,

Maffashion zrobiła niewinny piknik w parku, do momentu gdy ludzie nie zaczęli wzywać policji

W ostatnim czasie życie celebrytki nie było usłane różami. Była partnerka Sebastiana Fabiańskiego, stara się wrócić do normalności i wyjeżdża na greckie wakacje na słynną wyspę Santorini. Zdjęcia, które zamieszcza, ukazują szczęście i spokojne chwile na łonie natury. Może się wydawać, że w tym scenariuszu nic nie ma prawa zepsuć uroczej chwili w parku, jednak to tylko mylne złudzenie.

Zdjęcie Maff wywołało ogromną burzę w komentarzach! Opis brzmi następująco „Aura wyjątkowo sprzyjająca plenerowym wypadom i piknikom na kocyku. Włoski styl jest mi bliski nie tylko ze względów modowych, ale uwielbiam też ich kuchnię. A jak włoskie przekąski i gastro klasyki, to i napoje muszą się zgadzać, zwłaszcza w tak upalne dni!

W takim razie gdzie leży problem? Napoje, o których wspomniała Julka to reklama piwa!

Użytkownicy Instagrama nie pozostawili suchej nitki. Reklamowanie alkoholu oburzyło wielu ludzi, na dodatek jest to robione w miejscu publicznym, co podlega pod naruszenie prawa. Komentarze pod postem dobitnie to pokazują:

W upalne dni pijemy dużo wody, a nie piwko w plenerze. Mandaciku podczas sesyjki nie było?

Z całym szacunkiem, bo generalnie jesteś sensowną dziewczyną – promocji alkoholu mówię stanowcze „nie”. W kraju, w którym jeździ tak wielu pijanych kierowców, tylu ludzi topi się po alkoholu, a tak wielu zaczyna dzień od „małpki”, nie zrównujmy dobrej zabawy z alkoholem (…).

Instagram.com/ Maffashion

Skomentował to również znany aktywista Jan Śpiewak i zaapelował o składanie pozwów przeciwko celebrytce:

Do prokuratury proponuje ja zgłosić. Łamanie ustawy wprost. Kara do pół miliona.

Znalazły się również komentarze nawiązujące do ostatnich wydarzeń w życiu prywatnym celebrytki.

Ojciec Twojego dziecka dopiero tłumaczył się z głupot, które wyrabiał po alkoholu. Brak świadomości i ignorancja wręcz poraża.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli