w

Lody z niespodzianką… czy może być coś bardziej obrzydliwego?

Słyszeliśmy o przeróżnych smakach lodów, ale lody z żabą?! Tak, dobrze widzicie. Pewna internautka postanowiła podzielić się swoim znaleziskiem w lodach, które kupiła w sklepie. Okazuje się, w trakcie pakowania lodów, do fabryki wkradła się żaba, która nie skończyła za dobrze.

Lody to letni przysmak, który daje nam ochłodę w upalne dni. Można kupić lody w gałkach, z automatu lub w sklepie na jednorazowe sztuki i większe opakowania. Te ostatnie mają to do siebie, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak produkt wygląda w środku. Pewna internautka, pokazała co znalazło się w jej pudełku z lodami…

Sponsorowane

Kupiłam te lody Blue Bunny w Hy-Vee. Moja córka Morgan otworzyła je dziś wieczorem i spójrz, co w nich było. To musi pochodzić z fabryki (…). Chyba odniosę lody z powrotem do sklepu, bo nie uwierzą mi, jeśli tylko im to opowiem.” – opowiada Tracy.

Mizina/Getty Images

Poza żabą w pudełku były pozostałości po owadach, czyli prawdopodobnie żaba zawędrowała tam nie bez przyczyny. Kobieta zwróciła lody do sklepu i napomniała producenta o wyjaśnienie sprawy.

Wells Enterprises wszczęło dochodzenie w sprawie tego incydentu natychmiast po otrzymaniu o nim informacji, oprócz skontaktowania się bezpośrednio z poszkodowanym konsumentem. Przedmiotowy produkt jest wytwarzany przez firmę Wells Enterprises i dzięki naszemu dochodzeniu potwierdziliśmy, że nie mogło to nastąpić podczas naszego procesu produkcyjnego, ale miałoby to miejsce po opuszczeniu przez produkt naszego zakładu. Bezpieczeństwo produktu jest naszym najwyższym priorytetem w Wells, a my konsekwentnie osiągamy najwyższe standardy jakości w naszych zakładach i procesach produkcyjnych. Posiadamy solidne systemy jakości i stale oceniamy nasze standardy i procesy, aby zapobiec takim sytuacjom.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
Brak tagów przypisanych do tego postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli