w

Klientki baru zamiast gotówki zostawiły „prezent”. Skandaliczne zachowanie młodych kobiet

Pracownicy gastronomi widzieli mnóstwo oburzających sytuacji w trakcie pracy. Jest to branża, gdzie każdego dnia musimy obsługiwać klienta i nigdy nie wiemy, na kogo akurat trafimy. W jednym Wrocławskim barze przydarzyła się dość oburzająca sytuacja z udziałem młodych kobiet, które postanowiły zapłacić za rachunek w nieco inny sposób…

„Bardzo chcieliśmy podziękować dwóm „klientkom”, które w tych ciężkich czasach postanowiły w podskokach opuścić lokal, a w formie zapłaty zostawiły nam taki oto prezent.
Wierzymy, że karma wróci (…) Jest nam przykro, że niektórzy ludzie wykorzystują nasze zaufanie i zaangażowanie”
 – napisała ekipa Remont Bar Wrocław w poście zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Sponsorowane
Remont Bar Wrocław/Facebook

Po zajściu dodano post na fanpage baru i opisano sytuacje. Opublikowano zdjęcia kobiet, ale po czasie zdjęcia zostały usunięte.

Komentarze pod postem:

Tej gumki to zabrakło ich rodzicom 🤣

Dzięki tym bezmózgim gówniarom zdobędziecie na pewno trochę nowych, uczciwych, doceniających pracę innych klientów, tak więc do zobaczenia za dwa tygodnie 🥳😅

Sponsorowane

Brak słów….co za bezczelność.

Karma wraca

Zamiast pokazac klase to wy wypisujecie zyczenia karmy i inne..

Prowadzac biznes tego typu nalezy sie liczyc ze stratami a wy zachowujecie sie jakbyscie stracili knajpe a nie pare zlotych. Wstyd !

Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
Brak tagów przypisanych do tego postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli