w

Kawa w Żabce za 3 złote. Musisz spełnić jeden warunek!

kawa w żabce
google creatve commons

Kawa o poranku smakuje niczym ambrozja, w końcu ciepły napój pobudza nasz mózg i dodaje energii na resztę poranka. Jeśli rano byłaś bardzo zabiegana, bo budzik „zadzwonił” trochę za późno i nie miałaś czasu zaparzyć kawy, jest dla Ciebie ratunek. Zgaduje, że po drodze do pracy masz kilka sklepów z zielonym płazem w roli głównej. Właśnie tam obowiązuje promocja na kawę za 3 złote! Sprawdź, czy możesz skorzystać z promocji.

Promocja na tanią kawę o pojemności 200 ml trwa do końca lutego. Ma tylko jeden warunek — trzeba ją kupić w wyznaczonych godzinach między 6-10 rano. Promocja obejmuje wszystkie napoje o pojemności 200 ml, czyli fani herbaty i czekolady również mogą skorzystać.

Sponsorowane
Kawa w żabce
kawa z żabki/ fot. ramajoo, Getty Images

– Z naszą ofertą kawową jesteśmy obecni na rynku od wielu lat. Serwujemy kawę i inne gorące napoje w każdym z naszych ponad 9000 sklepów. Rekord to 72 szt. sprzedane w minutę! Klienci chętnie korzystają z przygotowywanych przez nas promocji, takich jak tańsza kawa z własnym kubkiem czy „kawonament”. Mamy nadzieję, że równie chętnie rozpoczną poranek z aromatyczną kawą za 3 zł 

 Jarosław Serednicki, dyrektor marketingu Żabka Polska.

Może skusisz się na ciepły napój o poranku? Kawa w żabce jest tania i łatwo dostępna! Żal nie skorzystać!

Sponsorowane
Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
 • Miniatura:
 • google creatve commons

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Autor: Ola Zając

   Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
   Napisz do Oli