w

Goście doznali szoku, gdy kobieta zaczęła przewijać dziecko na restauracyjnym stole

„Kto pracuje w gastronomi, ten się w cyrku nie śmieje”. Zgaduję, że większość osób słyszała ten tekst, bo choć branża wydaje się łatwa, nie się za sobą pracę z klientem, która jednym słowem, jest trudna. Podczas sezonu wakacyjnego restauracje pękają w szwach, a ilość gości rośnie z minuty na minutę. W tej restauracji jedna z kobiet wprawiła gości w dość duże zakłopotanie.

Przewijanie na stole, to już zbyt wiele

Sponsorowane

W jednej z nadmorskich miejscowości wybiła pora obiadowa, więc każda z restauracji pękała w szwach od natłoku ludzi. W tym tłumie znalazła się jedna mama z dzieckiem, która postanowiła przewinąć swoje dziecko na stole pośród innych ludzi.

Obok nas siedziała para z dzieckiem w wózku. Myślę, że nie miało nawet roku. W pewnym momencie kobieta położyła malca na stole i zaczęła go przewijać. Kupa po pachy. Ze swojego miejsca widziałam nawet jakiej marki pieluch używa ta kobieta. Ohyda. Obok ludzie jedli obiad, patrzyli na wszystko z niedowierzaniem. Właściciel lokalu, który to widział, złapał się za głowę i poprosił kelnera, żeby ten delikatnie zwrócił jej uwagę.

Wypowiedź gościa restauracji
screen/Facebook

Kobiecie zwrócono uwagę i poproszono, by udała się do łazienki, jednak ta wpadłą w szał i usilnie utrzymywała swoje stanowisko, tłumacząc, że nie robi nic złego. W restauracji wybuchła awantura i oburzona kobieta wyszła z restauracji.

Sytuacja podzieliła mamy w internecie. Wiele kobiet stanęło w obronie matki, tłumacząc, że jeśli nie, a przewijaka w łazience dziecko bardzo źle przewijać w wózku. Czy jest to jednak powód, by robić to na oczach wszystkich gości, zwłaszcza w restauracji?

Sponsorowane

Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli