w

GIS wycofuje popularną wódkę smakową. Znaleziono w niej fragmenty szkła

Alkohol nie jest zdrowym produktem i raczej nie zalecamy jego spożywania, ale jeśli już to robisz, warto wiedzieć, że właśnie wycofano z obiegu popularną wódkę, gdyż znaleziono w niej fragmenty szkła. Upewnij się, że nie masz jej w swoim posiadaniu.

Główny Inspektor Sanitarny wydał oświadczenie na temat wysoko procentowego alkoholu, który nie jest zdatny do spożycia. Wykryto w nim fragmenty szkła, które po spożyciu mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu i życiu człowieka.

Sponsorowane

„W związku z informacją otrzymaną od klienta o obecności fragmentu szkła w produkcie, firma STOCK Polska Sp. z o.o. postanowiła wycofać określone poniżej partie produktu Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml” — czytamy w komunikacie.

Foto: https://www.gov.pl/web/gis/ostrzezenia

Szczegółowe informacje na temat produktu:

 • Nawa produktu: Lubelska Cytrynówka 28% 100 ml
 • Numer partii: od L19922010915 do L19922011000
 • Producent: STOCK Polska Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 6, 20-402 Lublin.

Spółka STOCK Polska Sp. z o.o. wydała oświadczenie o natychmiastowym wycofaniu produktu danej partii ze sklepowych półek.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
Brak tagów przypisanych do tego postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Autor: Ola Zając

   Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
   Napisz do Oli