w ,

Ćwiartka z kurczaka w Biedronce za 5,49!? Musisz spełnić jeden warunek

Ćwiartka z kurczaka w Biedronce
Sponsorowane

W nowej gazetce Biedronki znajdziesz mnóstwo korzystnych ofert na mięso, naszą uwagę zwróciła cena ćwiartki z kurczaka, jedynie 5,49 zł/kg! Jednak to nie koniec ofert! Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić, by kupić mięso w tej okazyjnej cenie i co jeszcze czeka na Ciebie w tym tygodniu.

Nowa gazetka na 21.11.2022 – 26.11.2022 jest naprawdę korzystna i warto udać się do marketu po świąteczne zapasy mięsa. Szalejąca inflacja zmusza nas do gromadzenia zapasów, póki są jeszcze w okazyjnych cenach, otóż nie wiadomo co zastane nas za kilka miesięcy. Biedronka wystartowała w tym tygodniu z bogatą ofertą promocyjną, warto postawić na drób, gdyż wypada naprawdę korzystnie.

Zacznijmy od pakowanej ćwiartki kurczaka, jedynie 5,49 zł/kg. Jednak by, zdobyć go w tej cenie trzeba posiadać kartę moja biedronka lub aplikację biedronki, ponadto musimy zrobić zakupy za min. 29 zł. Kolejną atrakcyjną promocją będzie kilogram piersi kurczaka za 18,99 zł/kg. Wieprzowina wypada w cenach od 12,99 zł do 14,99 zł za kilogram. Warunki promocji są takie same jak w przypadku kurczaka.

Co jeszcze można znaleźć w promocyjnej cenie?

Sponsorowane

Jako iż sezon zimowy zbliża się tuż, tuż, mamy okazję zakupić cytrusy po naprawdę korzystnej cenie. Kilogram pakowanych mandarynek będzie nas kosztował 4,49 zł, natomiast pomarańcze deserowe to koszt 4,79 zł. Innym korzystnym artykułem będzie filet z dorsza czarnego, jedynie 3,99 zł/100 g.

fot. biedronka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *