w

Ceny w sklepie Ani Starmach przyprawiają o zawrót głowy!

Ani starmach

Celebryci coraz częściej otwierają sklepy sygnowane ich imieniem i nazwiskiem. Taki sklep jest postrzegany jako nośnik dobrej jakości, a co za tym idzie, ceny produktów są wyższe. Ania Starmach postanowiła pójść za trendem i stworzyć własny sklep internetowy, a w nim… ścierki za 60 zł.

Sklepy prowadzone przez celebrytów cieszą się dużą popularnością, w końcu każdy chciałby produkt od swojego idola. Jedną z takich osób jest Ania Starmach, kucharka i restauratorka. Ceny w takich sklepach zawsze będą wyższe niż w standardowej sieciówce, jednak tutaj mamy wrażenie, że poszło to nieco za daleko…

Sponsorowane

W sklepie znajdziemy przyrządy i akcesoria do gotowania, a także odzież, torby i rzeczy dla dzieci. Motywem przewodnim sklepu są cytrusy i owoce egzotyczne, a każdy produkt jest naznaczony wzorami z tymi produktami. Choć fartuchy czy materiałowe torby są piękne, to ich cena nie wypada już tak korzystnie. Nie każde będzie sobie mógł na nie pozwolić.

sceen ze strony https://www.mnam.pl/sklep/fartuchy-dla-kobiet/
sceen ze strony/ https://www.mnam.pl/sklep/fartuchy-dla-kobiet/

Poza wyżej przedstawionymi produktami możemy zakupić koszulki z motywem cytryn: dziecięca za 109 zł, dla osoby dorosłej za 149 zł. Można kupić zestaw dwóch białych ścierek kuchennych za 59 zł. Co wy sądzicie o tych cenach?

Sponsorowane
Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli