w

Anna Mucha pokazuje, co dostała na śniadanie w hotelu. Przeżyła niemiły szok

Anna Mucha śniadanie
mayakotic/ Getty Images

Anna Mucha wybrała się w podróż za morze, by podbijać inny kontynent, jednak śniadanie popsuło jej wyśmienity humor. Floryda przywitała ją niezwykle ciepło, jednak problem pojawił się w zakwaterowaniu, a konkretnie ze śniadaniem, jakie dostała. Reakcja byłą adekwatna czy kobieta ma zbyt wysokie wymagania?

Anna Mucha i felerne śniadanie w USA

Sponsorowane

Anna Mucha to znana polska aktorka, która występuje już od najmłodszych lat. Jest czynna w mediach społecznościowych i w ostatnich dniach relacjonowała pobyt na słonecznej Florydzie. Można zapytać, co może się stać na takich wakacjach? Możesz się zdziwić!

Floryda to ciepły stan w Stanach Zjednoczonych. Jest tam mnóstwo plaż, dzikiej przyrody a pogoda jest piękna i słoneczna. Czy Anna Mucha dostrzega jakieś wady? Jej zdaniem jedzenie w restauracjach jest okropnie drogie. Podobnie w przypadku sklepów, zdrowe produkty wiele kosztują.

Mam wrażenie, że do wszystkiego dodają tutaj strasznie dużo cukru. Paradoksalnie nie jest łatwo znaleźć tutaj proste jedzenie. W hotelu było obrzydliwe śniadanie: zimne jajko, gotowane na twardo, ale w poprzednim stuleciu

Mówi Anna Mucha na swoim Instagramie
Anna Mucha śniadanie
kanapka z jajkiem/ ponce_photography, pixabay

Dodatkowo aktorka poprosiła o szklankę soku pomarańczowego, obsługa odprawiła ją z kwitkiem, sugerując, by zjadła pomarańcze. Czy sok nie jest standardem w każdym hotelu? Jak widać nie.

Sponsorowane

Kosztując babeczki z kokosowym nadzieniem, kobieta wyczuła, że słodkość ma bardzo mało wspólnego z naturalnym kokosem. Nasze rodzime słodycze i wypieki są o niebo lepsze — skwitowała.

Nic mnie nie przekona do słodyczy amerykańskich. No fucking… Nie mogę tak mówić

mówi Anna Mucha

Aktorka ma prawo do wyrażania niezadowolenia, w końcu płaci za usługę, a dostaje coś słabej jakości. Zgadzacie się z jej opinią? Może podczas waszego pobytu w Stanach Zjednoczonych jedliście samo dobre jedzenie! Dajcie znać!

Zobacz także:

Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
Brak tagów przypisanych do tego postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli