w

Trzymanie świec w zamrażarce daje szokujący efekt! Umieść tam choć jedną sztukę

Trzymanie świec w zamrażarce

Trzymanie świec w zamrażarce wydaje Ci się szalonym pomysłem? Otóż okazuje się, że ten patent uratuje nas w awaryjnej sytuacji, gdy w naszym domu braknie prądu, a wszystkie latarki są nienaładowane. Sprawdź, jakie efekty przyniesie zamrożenie świec w zamrażarce.

W każdym domu znajdziemy choć jedną świecę! Mogą być to piękne zapachowe słoiczki lub czysto dekoracyjne świece o fikuśnych wzorach. Jedni palą je, by stworzyć przyjemny klimat, inni stawiają na widoku w celach dekoracyjnych. Kiedy w domu brakuje prądu, świece ratują nas przed ciemnością, jednak co gdy nie mamy ich za wielu, a awaria jest dość rozległa i czek nas kilka godzin w ciemności? W tym momencie przyda nam się świeca z zamrażarki, która czeka tam już od kilku tygodni.

Trzymanie świec w zamrażarce
świeca/ fot. janwardenbach, canva

Okazuje się, że zmrożony wosk pali się znacznie dłużej, niż ten w temperaturze pokojowej. W prosty sposób wydłużysz czas palenia świecy w kryzysowej sytuacji. Trzymanie świec w zamrażarce może uratować cię w kryzysowej sytuacji! Niska temperatura nie wpłynie negatywnie na jakość wosku, czy kształt świecy.

Patent działa zarówno przy świecach zapachowych, jak i podgrzewaczy.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli