w

Tiktokerka odwiedziła restaurację po programie „Kuchenne rewolucje”. Rachunek za obiad był miłym zaskoczeniem

Polska Tiktokerka odwiedza nasze rodzime restauracje i chętnie dzieli się opiniami na temat jedzenia, obsługi i samego lokalu. Tym razem odwiedziła restaurację, które przeszła metamorfozę pod okiem Magdy Gessler, znanej restauratorki i pogromczyni złej gastronomi.

„Kuchenne rewolucje” to chętnie oglądany program telewizyjny, w którym Magda Gessler odmienia restauracje i nadaje im nowe, lepsze życie. Choć restauratorka pomogła wielu lokalom i zaprowadziła tam należyty porządek, trzeba pamiętać, że nie wszystkie miejsca zastosowały się do jej wskazówek. Dlaczego tak się dzieje? Właściciele nie zawsze są skorzy do zmian w swoich lokalach, lub po programie wracają do starych budżetowych metod prowadzenia biznesu.

Tiktokerka postanowiła odwiedzić jeden taki lokal mieszczący się w Nowym Targu, w województwie małopolskim.

Pierwszy raz jadłam zupę bryndzową – bardzo dobra, miękkie rozpadające się żeberko, pyszne pierogi oraz wspaniały schabowy.

komentuje użytkowniczka TikToka, Aga Testuje.
agatestuje/tiktok

Czy i tym razem ujrzymy „paragon grozy”?

W swoim Tiktoku Agnieszka wyraża pozytywną opinię na temat jedzenia oraz wystroju. W takim razie ile zapłacimy za taką przyjemność? Kobieta pokazała paragon z obiadu dla 4 osób na 238 złotych. Czy to wysoka cena? Naszym zdaniem wypada całkiem przystępnie w porównaniu do innych restauracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli