w ,

Nowości w żabce! Frytki, nuggetsy, polędwiczki z kurczaka. Wszystko za mniej niż 10 złotych

Nowe przekąski na ciepło w sieci sklepów żabka. W nowej ofercie znajdziemy takie przysmaki jak frytki, nuggetsy, polędwiczki z kurczaka oraz churrosy. Oferta obowiązuje w ponad 500 sklepach na terenie naszego kraju.

Do 13 września możemy się cieszyć wyjątkową promocją pod nazwą  „Mocno rozgrzana promocja!”, gdzie obowiązują atrakcyjne ceny na wszystkie nowe produkty.

– Dogodne lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Żabka sprawiają, że nasi klienci chętnie zamawiają ciepłe przekąski przy okazji szybkich zakupów, podczas przerwy w pracy czy na uczelni albo w trakcie rodzinnego spaceru. W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów nieustannie pracujemy nad rozbudowywaniem naszej oferty gastronomicznej, wprowadzając kolejne, oryginalne produkty. Nasze najnowsze propozycje, dostępne testowo w ponad 500 sklepach Żabka, to chrupiące przekąski przygotowane w specjalnym piecu Merrychef. Mamy nadzieję, że churrosy, frytki, nuggetsy z kurczaka oraz polędwiczki na patyku spotkają się z równie ciepłym przyjęciem ze strony klientów jak nasze kultowe hot-dogi – mówi Piotr Rajewski, dyrektor handlowy w Żabka Polska.

Materiały prasowe Żabka Polska

Promocyjne ceny wypadają bardzo korzystnie, więc warto spróbować nowości ze sklepu Żabka:

frytki za 3.00 zł (zamiast 5,99 zł).

churrosy za 3,00 zł (zamiast 6,99 zł),

nuggetsy z kurczaka za 4,00 zł (zamiast 7,99 zł),

polędwiczki z kurczaka za 7,00 zł (zamiast 12,99 zł),

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Autor: Ola Zając

      Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
      Napisz do Oli