w ,

Mikser ręczny z PRL. Pewnie większość z was dalej go ma

Mikser ręczny z PRL był kultowym przyrządem, które praktycznie nigdy się nie psuło. Jakość tego sprzętu góruje nad tym co aktualnie możemy kupić w sklepie. Zakładam, że część z was w dalszym ciągu z niego korzysta.

Mikser ręczny z PRL jest niezniszczalny

Sponsorowane

Mikser to niezbędny element przy pieczeni ciast. Nic tak dobrze nie wymiesza składników, jak to urządzenie. Oczywiście, możemy to zrobić ręcznie, ale zajmie to o wiele więcej czasu niż byśmy chcieli. Część z nas pamięta lub dalej posiada kultowy mikser marki Zelmer, który został wypuszczony w czasach PRL-u, a większość urządzeń działa do dziś.

Wiekowy i zarazem porządny mikser został wyprodukowany w czasach, gdzie robiło się coś „raz a porządnie”. Urządzenie ma przewagę nas współczesnymi produktami, których gwarancja obejmuje zaledwie kilka lat użytkowania. O dziwo awarie urządzeń dzieją się zaraz po przekroczeniu okresu gwarancyjnego, a naprawa często przekracza wartość produktu.

Wybierając się po nowe urządzenie, musimy się liczyć ze sporymi cenami za porządny produkt. Część z nas pamięta stary, dobry zelmer i jego sprzęty, których nie dało się zniszczyć.

Mikser ręczny z PRL
Dubravina/Getty Images pro

Marka Zelmer na przestrzeni lat miałą różnych właścicieli, lecz ich urządzenia były świetnej jakości i awarie były rzadkością. Jeśli masz ten mikser w swoim domu, możesz uważać się za szczęściarza z naprawdę porządnym produktem.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj coolinarny logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Jeden komentarz

   Autor: Ola Zając

   Ola to pasjonatka kulinariów od najmłodszych lat. Od zawsze eksperymentowała w kuchni, tworząc niebanalne połączenia smaków i aromatów. Swoje inspiracje czerpie z kuchni różnych kultur, a w wolnym czasie lubi podróżować po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń kulinarnych.
   Napisz do Oli